İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Alpino İnsan Kaynakları politikasının esasları çalışanlarına değer veren, değişime açık, kaynaklarını verimli kullanan, çevreye ve iş sağlığına duyarlı, çözüm odaklı çalışma prensiplerini benimsemiş bir yönetim anlayışına dayanmaktadır.

İnsan Kaynakları politikamızın temelinde çalışmalarımızın en etkin biçimde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, verimli metotlar kullanılarak seçilmesi, işe alımların gerçekleştirilmesi, departmanlarda görevlendirmelerin yapılması ve gelişime yönelik eğitim ihtiyaçlarının tespit edilerek uygulanması prensipleri yer almaktadır.

Ekibimizin yetkinlik ve becerilerine göre gerekli eğitim ve yönlendirmelerin yapılması da politikamızın önemli bir parçasıdır. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında sürekli eğitim ve denetimler gerçekleşmektedir. Performans yönetiminin önem kazandığı günümüzde, kariyer planlaması ve gelişim programları da bu çerçevede değerlendirilmektedir.

Alpino markası bünyesinde çalışan tüm ekibin motivasyon ve bağlılık algılarını ön planda tutmak ve kendini geliştirme imkanları sunmak, fırsat eşitliği yaratmak, şeffaf yönetim politikaları ile verimliliği en üst seviyeye çıkartmak ve korumak ana hedefimizdir.

Bize Katılın!

Özgeçmişinizi buradan bize iletibilirsiniz.

 
Gözat
Maksimum 2 mb, pdf, doc, docx, odt formatlarında yükleyebilirsiniz.